- EDIFIER

Цена
€137 00 / 267 95 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип система | Speaker |
| Тип система | Speaker |
| Компоненти | Суб буфер |
| Честотен диапазон | 35Hz-115Hz |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук |
| Шум на сигнала | 85 dB |
| Аудио интерфейс | 2 (RCA) |
| Външен цвят | Черен |
| Номинално тегло | 10.38 кг |
| Включени аксесоари | Документация |
| Включени кабели | Аудио кабел Захранващ кабел |
| Номинално тегло | 10.38 кг |
| Външен цвят | Черен |
| Компоненти | Суб буфер |
| Разположение на устройството | Външен |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук |
| Материал на изработка | MDF |
| Включени кабели | Аудио кабел Захранващ кабел |
| Честотен диапазон | 35Hz-115Hz |
| Разположение на устройството | Външен |
| Woofer | 1 (1 x 8") |
| Материал на изработка | MDF |
| Шум на сигнала | 85 dB |
| Включени аксесоари | Документация |
| Аудио интерфейс | 2 (RCA) |
| Woofer | 1 (1 x 8") |
| Тегло | 13.36кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип тонколона | Събуфър |
| Захранване | Активни |
| Изходна мощност (W) | 70 W |
| Брой говорители (count) | 1 |
| Цвят | Черен |
| Импеданс (Ohm) | 4 |
| Честотен обхват | 35Hz - 180Hz |
| Чувствителност (dB) | 150 |
| Bluetooth | Не |
| Wi-Fi | Не |
| Материал на корпуса | MDF |
| Чифт | Не |
| Тегло | 13.36кг |
Edifier T5s Активен Събуфър – Дълбок бас за вашата аудио система
Подобрете домашното си аудио с активния събуфър Edifier T5s, оборудван с 8-инчов дълъг ход говорител, насочен напред, осигуряващ 70 W RMS чисти, дълбоки ниски честоти до 35 Hz. С регулируем нискочестотен филтър и контрол на фазата, този събуфър се интегрира перфектно във всяка стерео или домашна кино система.
Ключови Предимства
- Мощност 70 W RMS – Богати, плътни ниски честоти с минимални изкривявания.
- 8-инчов говорител с дълъг ход – Предно разположение за точно възпроизвеждане на баса.
- Регулируем нискочестотен филтър и контрол на фазата – Настройте честотата на среза и фазовата синхронизация за идеална интеграция с тонколоните.
- Автоматичен режим на готовност – Автоматично изключване при липса на сигнал за пестене на енергия.
- RCA изход за предаване на сигнала – Лесно свързване в верига с други събуфъри или активни тонколони.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Говорител | 8-инчов дълъг ход, предна стрелба |
| Изходна мощност (RMS) | 70 W |
| Честотен обхват | 35 Hz – 200 Hz |
| Вход | RCA линеен вход |
| Изход | RCA линеен изход (предаване на сигнала) |
| Нискочестотен филтър | Регулируем (честота на среза) |
| Контрол на фазата | Превключвател 0° / 180° |
| Автоматичен режим на готовност | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Активен събуфър Edifier T5s
- Захранващ кабел
- RCA кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









